Movies
Ratings
165
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 2.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 2.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 2.5