Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Waikiki BrothersRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.0
50/50Rated ★ 3.5
2046Rated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 1.5
Nurse AbiRated ★ 0.5
The FabelmansRated ★ 4.0