Titles you rated
Extraordinary Season 1Rated ★ 3.0
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 3.5- 주관식당Rated ★ 2.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 1.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
AemaRated ★ 1.0
The StudioRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 2.0
Me & RobocoRated ★ 4.0- 코미디 리벤지Rated ★ 2.5
Interspecies ReviewersRated ★ 2.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 2.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5