Series
Ratings
15
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0