Movies
Ratings
97
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
EpicRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
My DictatorRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0