Series
Ratings
396
The Red SleeveRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
Move to HeavenRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Nothing But ThirtyRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Save Me Season 2Rated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.5
2 Days and 1 NightRated ★ 1.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
- Battle of TonguesRated ★ 4.0