Movies
Ratings
418
WaterboysRated ★ 2.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.0
Galaxy Express 999Rated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
Tears in the AmazonRated ★ 3.5
Shadows in the PalaceRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Romantic IslandRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 2.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
BurlesqueRated ★ 5.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 3.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 3.0
Lady and the TrampRated ★ 2.5
HappinessRated ★ 3.5
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 4.0
PietaRated ★ 2.0
Peter PanRated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 2.0