Titles you rated
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
HulkRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 0.5
ChefRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0