Titles you rated
The Good DinosaurRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.5
A Melody to RememberRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 2.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.5
Step Up 3DRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0