Series
Ratings
22
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
All InRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 2.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 2.0