Titles you rated
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0- UV Syndrome BeginsRated ★ 4.0
- UV SyndromeRated ★ 4.0
Yoo Se Yoon's Art VideoRated ★ 4.0
Super BandRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5