Titles you rated
Man to ManRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0