Titles you rated
- Knight RiderRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
GhostRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.5