Titles you rated
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
MossRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.5
PunchRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 2.5
Love, RosieRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0