Titles you rated
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 1.5
TwilightRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0