Titles you rated
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.0
No RegretRated ★ 3.5
The FakeRated ★ 3.0
10 MinutesRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 0.5
HanbandoRated ★ 1.0
TyphoonRated ★ 1.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 0.5- D-WarRated ★ 1.5
The MatrixRated ★ 1.0
JawsRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
King KongRated ★ 2.5
Casino RoyaleRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
2012Rated ★ 2.5