Titles you rated
BargainRated ★ 5.0
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 0.5
WonderRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
OnwardRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Matthias and MaximeRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
BurntRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.5