Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 5.0
Sweet & SourRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5- OuroborosRated ★ 3.5
- Try Wrapping Tomatoes in KimchiRated ★ 3.0
HEART ATTACKRated ★ 3.0- DisastersRated ★ 3.0
- Terms of conversationRated ★ 0.5
BargainRated ★ 5.0- SohRated ★ 3.5
- BusRated ★ 3.0
- Common lifeRated ★ 4.0
- Shadow ThiefRated ★ 4.0
- 여름, 그 날Rated ★ 3.0
- 데이트Rated ★ 4.0
- TurnoverRated ★ 2.0
- 여름의 소리Rated ★ 3.5
- B급호러단편선Rated ★ 3.0
Secret ZooRated ★ 4.0