Series
Ratings
147
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 5.0
3%Rated ★ 3.0
Sense8Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The OARated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 4.5