Titles you rated
Knives OutRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
DamselRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 5.0
AlienoidRated ★ 5.0
Road to BostonRated ★ 2.5
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.0