Series
Ratings
104
City HallRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
TemptationRated ★ 0.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
Thank YouRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0