Titles you rated
My Rosy LifeRated ★ 4.5- Invisible ManRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 4.0- Lee Sang That Lee SangRated ★ 0.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Waiting for LoveRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.5
May QueenRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 1.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0