Titles you rated
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 5.0
The Kingdom of the WindRated ★ 5.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 5.0
Dear HeavenRated ★ 4.5
East of EdenRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 5.0
Assorted GemsRated ★ 4.0