Series
Ratings
55
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.0- All About My Rival in LoveRated ★ 3.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
LIFERated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.0
- The Path to GloryRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.0