Series
Ratings
63
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 2.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 3.5
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 0.5- Kiko-chan's SmileRated ★ 2.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 4.5
The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5