Movies
Ratings
1162
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
It’s Okay!Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
JudyRated ★ 4.0
Back in ActionRated ★ 4.0
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 2.5
More than FamilyRated ★ 3.0
Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 5.0
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.0