Titles you rated
Jackass 2.5Rated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
GreaseRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 4.0