Titles you rated
Wicker ParkRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 1.5
District 9Rated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: HerRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5