Titles you rated
My Love, My BrideRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Patema InvertedRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Odd ThomasRated ★ 4.0
The HappeningRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.0
The MistRated ★ 5.0
La lunaRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0