Movies
Ratings
21
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Time MachineRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 3.0