Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 4.0
Tulip FeverRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5