Titles you rated
Hijack 1971Rated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
EscapeRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 1.0
The Little MermaidRated ★ 2.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 1.0
ElementalRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.0