Movies
Ratings
13
28 Years LaterRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 1.5
Better DaysRated ★ 4.5
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.5
Be with YouRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 2.0
The Night OwlRated ★ 4.5