Series
Ratings
62
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 3.5
- SetoUtsumiRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
TamiouRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5