Titles you rated
Black MirrorRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 1.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Marvel's Luke CageRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.5