Titles you rated
SunnyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Righteous TiesRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0- PapaRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 2.0
The FivesRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
ThirstRated ★ 1.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0