Titles you rated
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.5