Series
Ratings
40
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
86Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0