Movies
Ratings
448
InterstellarRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
VitusRated ★ 4.0
He Was CoolRated ★ 1.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 4.5
Saw IVRated ★ 0.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0- Long & Winding RoadRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5