Series
Ratings
21
KarmaRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
A Model FamilyRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5