Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
The Man Who Fell to EarthRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5