Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Day of the DeadRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 5.0
Land of the DeadRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 5.0
TremorsRated ★ 5.0
Cube ZeroRated ★ 3.0
Mirror MirrorRated ★ 3.0
Big Momma's HouseRated ★ 5.0
JunoRated ★ 2.0
Big Momma's House 2Rated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Little ManRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
FameRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0