Series
Ratings
130
WandaVisionRated ★ 4.5
Traveler Season 1Rated ★ 4.5
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.5
Young Actors' RetreatRated ★ 4.0
Europe Outside Your Tent Season 1Rated ★ 4.5
Petite Princess YucieRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.5
Chrono CrusadeRated ★ 4.0- Rosen MaidenRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 4.0
- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 4.5
- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
- Nurse Angel Ririka SOSRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.5
Tales of the BizarreRated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 4.5- Kiko-chan's SmileRated ★ 3.5
Hell GirlRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.5