Titles you rated
Knives OutRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 0.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 1.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Sweet & SourRated ★ 2.5
SinkholeRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5