Series
Ratings
20
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0