Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Three SistersRated ★ 4.0
Grand TourRated ★ 3.0
Red Velvet Happiness Diary : My Dear, ReVe1uv in CinemasRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
A Real PainRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 2.5
Take the Money and RunRated ★ 3.5
Meshes of the AfternoonRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Examination Hell of RaichuRated ★ 1.0