Titles you rated
- Love Me When You CanRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Mackerel RunRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Mrs. PepperpotRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0