Titles you rated
The Policeman's LineageRated ★ 5.0
The Kissing Booth 3Rated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 4.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
Hotel Transylvania: TransformaniaRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
LucaRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0