Movies
Ratings
507
Still LifeRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Kill ShotRated ★ 2.0
Casque d'OrRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
The Life of OharuRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Just PalsRated ★ 3.0
Straight ShootingRated ★ 3.5
Grandeur et Decadence d'un Petit Commerce de CinemaRated ★ 4.0
Masculin FémininRated ★ 4.0
Every Man for HimselfRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
Randen: The Comings and Goings on a Kyoto TramRated ★ 3.5