Titles you rated
Sing StreetRated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 2.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 2.5
MissingRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Our Love StoryRated ★ 3.0